O mnie:

Jestem osobą, ciągle rozwijającą się i szukającą nowych rozwiązań, by osiągnąć sukces. Nie szukam schematów, szukam wyjścia z nich.

Studia łączone z pracą oraz własnymi treningami pozwoliły mi skutecznie nauczyć się zarządzać własnym czasem oraz pokochać pracę z dziećmi i osobami dorosłymi. Dlatego też postanowiłam swoje życie zawodowe połączyć z pasją do przekazywania wiedzy innym.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyłam kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne.
Ukończyłam także kursy Instruktorskie Rekreacji Ruchowej specjalizacji Samoobrona oraz Instruktora Judo i kurs Trenera Personalnego w Bodyshaping Academy. Zajmuję się animacją czasu wolnego dzieci i dorosłych oraz mam uprawnienia wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.

Aktywnie zajmuję się sportem biorąc udział w warsztatach i zawodach rangi zarówno regionalnej jak i międzynarodowej.

CAPOEIRA:

Capoeira jest sztuką walki łączącą w sobie elementy walki, tańca i akrobatyki. Zajęcia odbywają się w rytmach muzyki granej także na żywo na tradycyjnych instrumentach charakterystycznych dla capoeira.

Na zajęciach, oprócz poznawania nowych elementów technicznych w formie zabawowej lub ścisłej, uczestnicy uczą się także grać na instrumentach oraz śpiewać pieśni, które towarzyszą grze capoeira.

Jeden z najbardziej znanych mistrzów tej sztuki walki powiedział:
Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą. (Mestre Pastinha)

Od 10 lat trenuję capoeira, a od 6 pomagam także w prowadzeniu zajęć. Obecnie trenuję bezpośrednio pod okiem instruktora z Brazylii, który od kilku lat mieszka na stałe w Polsce i jeździ do swoich uczniów nadzorując bezpośrednio ich postępy. Swoją sekcję prowadzę w Katowicach (koordynacja: Professor Chocolate – Escola Da Capoeiragem).

Nabór do grup początkujących jest ciągły.

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU:

BJJ jest stylem walki polegającym na skontrolowaniu przeciwnika i poddaniu go poprzez technikę kończącą np duszenie lub dźwignię. Duży nacisk kładzie na technikę wykonania dzięki czemu mniejszy przeciwnik ma szanse w starciu z większym i cięższym.

Z tym stylem jestem związana od 5 lat. Regularnie i zawodniczo zaczęłam trenować 3 lata temu. Od tego czasu startuję z wynikami w wielu zawodach.

Od stycznia 2017 roku rozpoczęłam pracę z dziećmi pod patronatem klubu Bastion Tychy/Katowice. Zajęcia odbywają się w Katowicach.

TRENING PERSONALNY:

Podczas indywidualnych spotkań, kładę nacisk na realizację założonych przez trenującego celów. Podczas pierwszego spotkania ustalamy i weryfikujemy realność wykonania zadań w założonym czasie.

Na zajęcia zapraszam nie tylko osoby chcące schudnąć ale także te, które chcą poprawić swoją kondycję, wzmocnić ciało i nabrać masy mięśniowej.

W 2015 roku ukończyłam kurs trenera personalnego w Bodyshaping Academy. Ukończony kierunek Fizjoterapii na katowickim AWFie umożliwia mi także racjonalne spojrzenie na trening z osobami po urazie lub z innymi problemami zdrowotnymi.

Większość treningów ze mną odbywa się w Centrum Sportowym Kamienna w Katowicach.